Amerika’da Doktorluk

TUSMER, TUS ve YANDAL eğitimlerindeki güçlü geçmiş ve deneyimiyle şimdi de USMLE sınavlarına hazırlıkta eşsiz bir fırsat sunuyor.
TUSMER- SmashUSMLE anlaşması sayesinde dünyanın en iyi USMLE hazırlık kursu şimdi size çok yakın..


SmashUSMLE 2018 yılı değerlendirmelerinde en iyi USMLE Step 1 ve Step 2CK hazırlık kursu seçilmiştir. (https://crushtheusmleexam.com/best-usmle-step-1-prep). Ayrıca 2017 ve 2018 yılında testprepselect.com sitesi tarafından en iyi kendi kendine hazırlık (self-paced) kursu seçilmiştir.

tusmer logo
smash usmle logo
USMLE sınavına hazırlanmak için geç kalmayın, bu yarışta TUSMER ile öne geçin!

SmashUSMLE, ABD’deki çok saygın üniversitelerin tıp fakülteleriyle işbirliği içindedir. Bunlardan bazıları Georgetown Üniversitesi, Duke Üniversitesi, Northwestern Medicine, University of Pennsylvania, The University of Texas at Austin, Tulane University, University of California, Temple University ve Brown Alpert Medical School’dur.

 

12 aylık abonelik imkanı sunan kurs paketinde Step 1 için 220 saatten fazla ders anlatımı2300’den fazla soru1000’den fazla flash kart, USMLE rehberlik kitabı, alınan pakete bağlı  olarak telefonla danışma, kişiye özel program oluşturma ve koçluk uygulamaları bulunmaktadır.

 

Dersler beyaz tahta üzerinde eğitmenin aktif olarak çizimler eşliğinde anlatım yaptığı bir formatta verilmektedir. Tüm dersler, kartlar ve sorular düzenli olarak güncellenmektedir.

TUSMER-SmashUSMLE işbirliği anlaşması ile SmashUSMLE’nin tüm kurs ve içerikleri Türkiye’de ilk defa ve sadece TUSMER farkıyla size ulaşıyor. TUSMER kursiyerlerine bir ayrıcalık olarak %20 indirim fırsatı sunan SmashUSMLE’nin eğitim paketleri ve fiyatları için www.smashusmle.com

SmashUSMLE Kurucusu Dr. Adeleke Adesina

Sıkça Sorulanlar

USMLE Danışmanlığı

Danışman hocalarımızla Youtube yayınında tüm soruları yanıtladık

Eğitim Paketleri

Bu paketlerde eğitim Smashusmle tarafından; Danışmanlık asistan doktor tarafından verilmektedir

tusmer abd
tusmer usmle
usmle tusmer

Sadece Danışmanlık Paketleri

Uzman Doktor ile Danışmanlık Paketleri

TUSMER USMLE Danışman Hocaları

ABD’de staj yapmak isteyenler, USMLE sınavlarına hazırlananlar; TUSMER, ABD yolculuğunda her adımda sizin yanınızda.

Dr. Muharrem Yünce

Clinical Assistant Professor, Pathology
Stanford University

Dr. Salih İnce

Ophthalmology
Stanford University